Mitta Muunnelmat
Solid-S City Pöytälevyinen pesuallas, mattavalkoinen, 62 x 32 cm, piiloviemärillä 1208954250
Solid
-materiaalin hoito
Normaaliin puhdistukseen voit käyttää luonnollista puhdistusainetta, kuten vihreää saippuaa tai puhdistusetikkaa. Jos materiaaliin tulee naarmu, voit ”kiillottaa” sen uudelleen käyttämällä sieniä ja Cif-puhdistusainetta. Tee tämä liu’uttamalla sieniä pyöreillä liikkeillä pinnan yli. Huuhtele puhdistettu pinta sen jälkeen huolellisesti haalealla vedellä ja kuivaa se puhtaalla, pehmeällä liinalla.
| Merkki | Solid-S |
| Väri | Valkoinen, matta |
| Korkeus | 130mm |
| Takuu | 5 vuotta |
| Materiaali | Kiinteä pinta |
| Pituus | 324mm |
| Leveys | 624mm |
| Muoto | Pyöreä |
| Yläkerta | Ei |
| Varustettu poistopistokkeella | Ei |
| Kulhojen määrä | 1 |