Tulvavalo INEXT LED-liiketunnistimella, 10W, 800lm, AC220-240V, 50/60 Hz, PF> 0.9, RA> 80, IP65, 120 1208962858
Artikkelinumero 1208962858
Toimitus pyynnöstä
Merkki
214.000+ tyytyväistä asiakasta
Helppo palautus 30 päivän sisällä
Ympäristöystävälliset toimitusvaihtoehdot
Kaikki tästä tuotteesta
Tuotetiedot
  • Valaistustehokkuus: 10W iNEXT LED-tulvavalo tuottaa 800 lumenin kirkkauden, mikä valaisee täydellisesti sitä ympäröivän alueen, varmistaen näkyvyyden ja turvallisuuden.
  • Jännite ja taajuus: Tuote on yhteensopiva 220V - 240V jännitteen kanssa ja toimii 50/60Hz taajuudella, mikä mahdollistaa yksinkertaisen asennuksen erilaisiin virtalähteisiin.
Erityispiirteet
Väri Musta/valkoinen
Korkeus 88mm
Materiaali alumiini, lasi
Pituus 150mm
Leveys 110mm