TEKSAS LED Highbay -lamppu, 100W, 12000lm, AC100-240V, 50/60Hz, IP 65, säteen kulma 60o, 4000K, harmaa 1208963207
Artikkelinumero 1208963207
Ilmainen toimitus
Toimitus pyynnöstä
Merkki
214.000+ tyytyväistä asiakasta
Helppo palautus 30 päivän sisällä
Ympäristöystävälliset toimitusvaihtoehdot
Kaikki tästä tuotteesta
Tuotetiedot
Erityispiirteet
Väri Harmaa
Korkeus 145mm
Materiaali Metalli
Pituus 600mm
Leveys 11.2mm