Gali-katu- ja puistovalaisin, LED, 50W, 165lm/W, 4000K, AC180-250V, IP65
Artikkelinumero 1208970257
Toimitus pyynnöstä
Merkki
214.000+ tyytyväistä asiakasta
Helppo palautus 30 päivän sisällä
Ympäristöystävälliset toimitusvaihtoehdot
Kaikki tästä tuotteesta
Tuotetiedot
Ominaisuudet & Edut:
  4. Laaja syöttöjännitealue: Lamppu toimii jännitealueella 180V - 250V, mikä varmistaa vakaan toiminnan erilaisissa syöttöolosuhteissa.
Käyttö:
  • Puisto- ja puutarhavalaistus
  • Katujen ja kävelyteiden valaistus
  • Virkistysalueiden valaistus
  • Pysäköintialueiden ja aukioiden valaistus
Tärkeimmät parametrit:
  • Lampputyyppi: Katu-puisto lamppu
  • Valaistusteknologia: LED
  • Tehtävä: 50W